Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

Żabia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548207

99,38 m2 4 Pokoje 8 838,40 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1980  
878 360,00 PLN szczegóły
Zacisze

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548221

123 m2 4 Pokoje 8 926,83 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2024 Działka 1 017 m2
1 098 000,00 PLN szczegóły
Radoszowska

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547291

535 m2   138,13 PLN/m2
     
73 900,00 PLN szczegóły
Jastrzębia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548219

40,01 m2 2 Pokoje 12 221,94 PLN/m2
  Rok budowy 1932  
489 000,00 PLN szczegóły
Kresowa

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544231

4 922 m2   550,00 PLN/m2
     
2 707 100,00 PLN szczegóły
Wiosenna

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548230

14 403 m2   65,00 PLN/m2
     
936 195,00 PLN szczegóły
Jaskółcza

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546370

2 321 m2   710,90 PLN/m2
     
1 650 000,00 PLN szczegóły
Wyzwolenia

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964479511

289,39 m2 4 Pokoje 3 099,62 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 3 100 m2
897 000,00 PLN szczegóły
Aleje Jerozolimskie

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548255

55,20 m2 3 Pokoje 81,52 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 2021  
4 500,00 PLN szczegóły
Międzyborska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548261

70 m2 3 Pokoje 9 928,57 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1993  
695 000,00 PLN szczegóły
Kierska

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541231

31 182 m2   300,81 PLN/m2
     
9 380 000,00 PLN szczegóły
Namiarkowa

Dom (Piętro domu) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544510

86,05 m2 3 Pokoje 9 645,55 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2021 Działka 1 m2
830 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: