Kariera

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? Wyślij do nas swoją aplikację. Stwarzamy możliwości rozwoju ludziom dynamicznym, otwartym na wyzwania, niekoniecznie z doświadczeniem na rynku nieruchomości.

Poszukujemy osób zainteresowanych ciekawą i niekonwencjonalną pracą na stanowisku Doradcy ds. nieruchomości

Poszukujemy osób:

  • Łatwo nawiązujących kontakty interpersonalne
  • Posiadających umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • Samodzielnych w działaniu, odpowiedzialnych i dyspozycyjnych

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych ofert
  • Prezentacje nieruchomości
  • Obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami
  • Dbałość o aktualizację wewnętrznej bazy danych
  • Monitorowanie rynku nieruchomości

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputer

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień prawnych związanych z rynkiem nieruchomości
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Pracę z wynagrodzeniem stałym oraz prowizyjnym
  • Wsparcie w pracy udzielane przez doświadczonych pośredników
  • Możliwość uzyskania doświadczenia na rynku nieruchomości
  • System praktycznych szkoleń

Formularz ogłoszenia pracy