Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila"

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : INV518209

43,30 m2 2 Pokoje 13 834,00 PLN/m2
Piętro 6 z (15) Rok budowy 1984  
599 000,00 PLN szczegóły
Stefana Żeromskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : INV783190

21 m2 1 pokoi 95,24 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1938  
2 000,00 PLN szczegóły
Mińska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : INV321912

26 m2 1 pokoi 100,00 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2025  
2 600,00 PLN szczegóły
Ludwika Mycielskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : INV447355

34,15 m2 1 pokoi 13 616,40 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
465 000,00 PLN szczegóły
Stefana Żeromskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : INV806267

40 m2 2 Pokoje 58,00 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1938  
2 300,00 PLN szczegóły
Żelazna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : INV124604

179,70 m2 5 pokoi 14 463,00 PLN/m2
Piętro 2 z (7) Rok budowy 1995  
2 599 000,00 PLN szczegóły
Żelazna

Biuro na sprzedaż

Numer oferty : INV133754

179,70 m2 5 pokoi 14 463,00 PLN/m2
Piętro 2 z (7) Rok budowy 1995  
2 599 000,00 PLN szczegóły
Wileńska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : INV810548

35 m2 1 pokoi 77,14 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 2021  
2 700,00 PLN szczegóły
gen. Józefa Zajączka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : INV842172

37 m2 2 Pokoje 15 946,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
590 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : INV708546

100 m2 5 pokoi 3 800,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 30 Działka 8 000 m2
380 000,00 PLN szczegóły
Wagonowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : INV792354

67,72 m2 4 Pokoje 21 411,70 PLN/m2
Piętro 5 z (5)    
1 450 000,00 PLN szczegóły
Aleja Władysława Reymonta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : INV110440

42,27 m2 2 Pokoje 15 353,68 PLN/m2
Piętro 3 z (10)    
649 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: