Znaleziono 5168 ofert

Sortuj

Olszanicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540989

49,66 m2 3 Pokoje 17 096,25 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2018  
849 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540985

144 m2 4 Pokoje 9 020,83 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2007 Działka 2 100 m2
1 299 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540993

201,32 m2 5 pokoi 6 452,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2016 Działka 744 m2
1 299 000,00 PLN szczegóły
Bonin

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540973

55,90 m2 2 Pokoje 10 644,01 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2001  
595 000,00 PLN szczegóły

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964540969

74 m2   67,57 PLN/m2
  Rok budowy 2022  
5 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541414

144 m2 5 pokoi 14 305,56 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2011 Działka 1 000 m2
2 060 000,00 PLN szczegóły
Kornela Makuszyńskiego

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540964

186 m2 6 pokoi 8 059,14 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2010 Działka 653 m2
1 499 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540960

171 m2 5 pokoi 2 046,78 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 2 667 m2
350 000,00 PLN szczegóły
Kolejowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540962

38,54 m2 2 Pokoje 29 994,81 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2012  
1 156 000,00 PLN szczegóły
Jerzego Szablowskiego

Lokal użytkowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964540958

169 m2 11 pokoi 10 000,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2003  
1 690 000,00 PLN szczegóły
Opaczewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540972

125,35 m2 4 Pokoje 17 471,08 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 1998  
2 190 000,00 PLN szczegóły
Wólczyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541064

30,90 m2 2 Pokoje 18 770,23 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2020  
580 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: