Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

Raduńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541214

125 m2 4 Pokoje 26 904,00 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2017  
3 363 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541452

4 600 m2   119,57 PLN/m2
     
550 000,00 PLN szczegóły
Aleje Jerozolimskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541205

38 m2 2 Pokoje 16 052,63 PLN/m2
Piętro 1 z (13) Rok budowy 1967  
610 000,00 PLN szczegóły
Przemysłowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541222

110 m2 4 Pokoje 8 090,91 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
890 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964541195

416 m2 6 pokoi 10 096,15 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2004 Działka 1 552 m2
4 200 000,00 PLN szczegóły
Mroźna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964541190

20 m2 1 pokoi 110,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1995  
2 200,00 PLN szczegóły
Jana Pawła II

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541188

256 m2 5 pokoi 7 030,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1995 Działka 575 m2
1 799 680,00 PLN szczegóły
Jana Pawła II

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964541183

256 m2 5 pokoi 7 030,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1995 Działka 575 m2
1 799 680,00 PLN szczegóły
Jana Pawła II

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964541182

256 m2 5 pokoi 7 030,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1995 Działka 575 m2
1 799 680,00 PLN szczegóły
Adama Mickiewicza

Lokal gastronomiczny na sprzedaż

Numer oferty : 34964542282

10 m2 1 pokoi 6 900,00 PLN/m2
  Rok budowy 2018  
69 000,00 PLN szczegóły
Sosnowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541192

114 m2 4 Pokoje 17 105,26 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2000 Działka 863 m2
1 950 000,00 PLN szczegóły
Graniczna

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964541168

377 m2 15 pokoi 3 445,62 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2022  
1 299 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: