Znaleziono 5183 ofert

Sortuj

Jana Pawła II

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964541183

256 m2 5 pokoi 7 030,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1995 Działka 575 m2
1 799 680,00 PLN szczegóły
Jana Pawła II

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964541182

256 m2 5 pokoi 7 030,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1995 Działka 575 m2
1 799 680,00 PLN szczegóły
Adama Mickiewicza

Lokal gastronomiczny na sprzedaż

Numer oferty : 34964542282

10 m2 1 pokoi 6 900,00 PLN/m2
  Rok budowy 2018  
69 000,00 PLN szczegóły
Sosnowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541192

114 m2 4 Pokoje 17 105,26 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2000 Działka 863 m2
1 950 000,00 PLN szczegóły
Graniczna

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964541168

377 m2 15 pokoi 3 445,62 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2022  
1 299 000,00 PLN szczegóły
Walewicka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541228

984 m2   309,96 PLN/m2
     
305 000,00 PLN szczegóły
Kierska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541154

250 m2 6 pokoi 6 196,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1999 Działka 1 087 m2
1 549 000,00 PLN szczegóły
Aleja Jana Pawła II

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964541152

87,82 m2 2 Pokoje 68,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2023  
6 000,00 PLN szczegóły
Aleja Jana Pawła II

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964541151

87,82 m2 2 Pokoje 11 329,99 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2023  
995 000,00 PLN szczegóły
Kobiałka

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550632

170 m2 4 Pokoje 6 470,59 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2007 Działka 60 m2
1 100 000,00 PLN szczegóły
Batalionu "Zośka"

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541135

1 451 m2   119,92 PLN/m2
     
174 000,00 PLN szczegóły
Bliska

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541157

25 659 m2   388,95 PLN/m2
     
9 980 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: