Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

Marchołta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541366

42,20 m2 2 Pokoje 15 492,89 PLN/m2
Piętro 5 z (7) Rok budowy 2009  
653 800,00 PLN szczegóły
Stobnicka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541357

2 293 m2   126,04 PLN/m2
     
289 000,00 PLN szczegóły

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541355

8 500 m2   32,00 PLN/m2
     
270 000,00 PLN szczegóły
Wilczak

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541397

47,15 m2 2 Pokoje 12 067,87 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 2015  
569 000,00 PLN szczegóły
Mylna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541349

46,90 m2 2 Pokoje 12 750,53 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1999  
598 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964541328

101,86 m2 5 pokoi 8 334,97 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1963 Działka 493 m2
849 000,00 PLN szczegóły
Olszewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541327

65,25 m2 3 Pokoje 22 513,41 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1956  
1 469 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964541318

104 m2   11 538,46 PLN/m2
    Działka 559 m2
1 200 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541314

184,70 m2 5 pokoi 9 198,70 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2015 Działka 1 118 m2
1 699 000,00 PLN szczegóły
Górna Wilda

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541313

51 m2 2 Pokoje 14 098,04 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
719 000,00 PLN szczegóły
Braci Wagów

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964541337

65 m2 3 Pokoje 58,46 PLN/m2
Piętro 3 z (8) Rok budowy 2009  
3 800,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541294

1 475 m2   168,81 PLN/m2
     
249 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: