Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

Walewicka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541228

984 m2   309,96 PLN/m2
     
305 000,00 PLN szczegóły
Kierska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541154

250 m2 6 pokoi 6 196,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1999 Działka 1 087 m2
1 549 000,00 PLN szczegóły
Aleja Jana Pawła II

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964541152

87,82 m2 2 Pokoje 68,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2023  
6 000,00 PLN szczegóły
Aleja Jana Pawła II

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964541151

87,82 m2 2 Pokoje 11 329,99 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2023  
995 000,00 PLN szczegóły
Kobiałka

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550632

170 m2 4 Pokoje 6 470,59 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2007 Działka 60 m2
1 100 000,00 PLN szczegóły
Batalionu "Zośka"

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541135

1 451 m2   119,92 PLN/m2
     
174 000,00 PLN szczegóły
Bliska

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541157

25 659 m2   388,95 PLN/m2
     
9 980 000,00 PLN szczegóły
Bliska

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541156

16 400 m2   353,05 PLN/m2
     
5 790 000,00 PLN szczegóły
Turystyczna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964541120

525 m2 22 pokoi 5 523,81 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1980 Działka 0,30 m2
2 900 000,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541618

91,90 m2 4 Pokoje 9 782,37 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2023 Działka 340 m2
899 000,00 PLN szczegóły
Nowogrodzka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541103

50 m2 2 Pokoje 19 800,00 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 1962  
990 000,00 PLN szczegóły
Topolowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541254

53 m2 2 Pokoje 14 811,32 PLN/m2
Piętro 7 z (11) Rok budowy 2014  
785 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: