Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

Kopciuszka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541411

72,47 m2 3 Pokoje 12 957,09 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2012  
939 000,00 PLN szczegóły
Namysłowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964541442

47,50 m2 2 Pokoje 103,16 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 2025  
4 900,00 PLN szczegóły
Kwiat Paproci

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541402

984 m2   660,57 PLN/m2
     
650 000,00 PLN szczegóły
Prymasa Augusta Hlonda

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541396

65,79 m2 2 Pokoje 22 039,82 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2011  
1 450 000,00 PLN szczegóły
Zapustna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543622

63,79 m2 2 Pokoje 14 093,12 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2002  
899 000,00 PLN szczegóły
Okrężna

Dom (Rezydencja) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541381

526,50 m2   10 256,41 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2012 Działka 3 741 m2
5 400 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541376

158 m2 4 Pokoje 6 284,81 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2006 Działka 5 540 m2
993 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541388

3 000 m2   76,67 PLN/m2
     
230 000,00 PLN szczegóły
Borkowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543001

39,41 m2 1 pokoi 15 985,79 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2003  
630 000,00 PLN szczegóły
Czarny Las

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541374

1 072 m2   447,76 PLN/m2
     
480 000,00 PLN szczegóły
Czarny Las

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541373

1 000 m2   450,00 PLN/m2
     
450 000,00 PLN szczegóły
Żonkilowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541370

200 m2 6 pokoi 8 745,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1986 Działka 1 116 m2
1 749 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: