Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Szamotulska

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964496553

2 341 m2   426,74 PLN/m2
     
999 000,00 PLN szczegóły
Lechicka

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964542577

102 m2   83,33 PLN/m2
  Rok budowy 2000  
8 500,00 PLN szczegóły
Młynarska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542596

78,23 m2 4 Pokoje 11 491,76 PLN/m2
Piętro 6 z (16) Rok budowy 2009  
899 000,00 PLN szczegóły
Lewiczyńska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542586

150 m2 6 pokoi 4 326,67 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1924 Działka 459 m2
649 000,00 PLN szczegóły
Lechicka

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964542598

102 m2   14 656,86 PLN/m2
  Rok budowy 2000  
1 495 000,00 PLN szczegóły
Lechicka

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964542599

82 m2   91,46 PLN/m2
  Rok budowy 2000  
7 500,00 PLN szczegóły
Niebyła

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542602

65,41 m2 3 Pokoje 11 450,85 PLN/m2
Piętro 0 z (7) Rok budowy 2013  
749 000,00 PLN szczegóły
św. Ducha

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964539402

74 m2   33,24 PLN/m2
Piętro 0 z (3)    
2 460,00 PLN szczegóły
Kobielska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964542588

51 m2 3 Pokoje 72,55 PLN/m2
Piętro 3 z (16) Rok budowy 1986  
3 700,00 PLN szczegóły
Piękna

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542605

5 486 m2   170,25 PLN/m2
     
934 000,00 PLN szczegóły
św. Mikołaja

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541975

1 311 m2   266,97 PLN/m2
     
350 000,00 PLN szczegóły
Krochmalna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964529290

271 m2 7 pokoi 44 243,54 PLN/m2
Piętro 7 z (8) Rok budowy 2021  
11 990 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: