Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Poznańska

Lokal użytkowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964551051

98 m2 4 Pokoje 25 510,20 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1910  
2 500 000,00 PLN szczegóły
Jagiellońska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551477

69,40 m2 3 Pokoje 6 964,84 PLN/m2
Piętro 6 z (9) Rok budowy 1970  
483 360,00 PLN szczegóły
Bysławska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550744

20,33 m2 1 pokoi 8 362,03 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1966  
170 000,00 PLN szczegóły
Klonowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964550737

137,72 m2   9 069,13 PLN/m2
    Działka 648,44 m2
1 249 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551244

240 m2 4 Pokoje 9 166,67 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 16 600 m2
2 200 000,00 PLN szczegóły
Świniowicka

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550735

2 660 m2   93,61 PLN/m2
     
249 000,00 PLN szczegóły
Klonowa

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550734

147,28 m2   8 819,93 PLN/m2
    Działka 483,43 m2
1 299 000,00 PLN szczegóły
Jarząbkowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550729

240 m2   7 495,83 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 660 m2
1 799 000,00 PLN szczegóły
Rembielińska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550841

64,70 m2 3 Pokoje 51,00 PLN/m2
Piętro 7 z (10) Rok budowy 2008  
3 300,00 PLN szczegóły
Aluzyjna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550714

44,30 m2 2 Pokoje 13 069,98 PLN/m2
Piętro 5 z (7) Rok budowy 2001  
579 000,00 PLN szczegóły
Daktylowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552767

685 m2 6 pokoi 8 759,12 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2005 Działka 2 340 m2
6 000 000,00 PLN szczegóły
Józefa Sowińskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550713

64 m2 3 Pokoje 54,69 PLN/m2
Piętro 2 z (5)    
3 500,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: