Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Ułańska

Hala na wynajem

Numer oferty : 34964550897

81 m2 3 Pokoje 27,16 PLN/m2
  Rok budowy 2016 Działka 1 267 m2
2 200,00 PLN szczegóły
Zgierska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550896

116,50 m2 5 pokoi 15 021,46 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
1 750 000,00 PLN szczegóły
Browarna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550890

49,37 m2 2 Pokoje 10 309,90 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 2025  
509 000,00 PLN szczegóły
Turystyczna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550888

181 m2 6 pokoi 3 585,64 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1960 Działka 1 426 m2
649 000,00 PLN szczegóły
Doliny Miętusiej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550887

70,63 m2 1 pokoi 6 985,71 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
489 000,00 PLN szczegóły
Młyńska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550882

143,27 m2 4 Pokoje 11 579,54 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 1 528 m2
1 659 000,00 PLN szczegóły
Braterska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550881

153,50 m2 4 Pokoje 7 811,07 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 1 394 m2
1 199 000,00 PLN szczegóły
Nowolipki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550874

37 m2 2 Pokoje 17 540,54 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1955  
649 000,00 PLN szczegóły
Łowiecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550865

58,92 m2 3 Pokoje 5 753,56 PLN/m2
Piętro 4 z (9) Rok budowy 1975  
339 000,00 PLN szczegóły
Wilanowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550870

38 m2 2 Pokoje 74,00 PLN/m2
Piętro 5 z (9)    
2 800,00 PLN szczegóły
Dworkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550863

131 m2 4 Pokoje 10 305,34 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2002  
1 350 000,00 PLN szczegóły
Władysława Umińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550867

68,13 m2 3 Pokoje 12 608,25 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1996  
859 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: