Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Piastowska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964550821

92,37 m2 3 Pokoje 9 613,51 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2018 Działka 151 m2
888 000,00 PLN szczegóły
Andrzeja Kmicica

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550820

61,83 m2 3 Pokoje 9 170,31 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1991  
567 000,00 PLN szczegóły
Srebrna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550819

66,70 m2 2 Pokoje 9 070,46 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2009  
605 000,00 PLN szczegóły
Warszawska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550814

516 m2   1 259,69 PLN/m2
     
650 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964550778

65 m2 2 Pokoje 7 061,54 PLN/m2
    Działka 1 001 m2
459 000,00 PLN szczegóły
Jana Onufrego Zagłoby

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550777

32,06 m2 1 pokoi 9 326,26 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2008  
299 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550788

44,12 m2 2 Pokoje 19 922,94 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 1959  
879 000,00 PLN szczegóły
Naftowa

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964550774

567 m2 14 pokoi 4 038,80 PLN/m2
  Rok budowy 1970  
2 290 000,00 PLN szczegóły

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964550769

220 m2   4 090,91 PLN/m2
     
900 000,00 PLN szczegóły
Miedziana

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550794

88 m2 4 Pokoje 7 840,91 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1989  
690 000,00 PLN szczegóły
Chudzickiego

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550833

82,60 m2 4 Pokoje 10 290,56 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2019 Działka 82,60 m2
850 000,00 PLN szczegóły
Barwinka

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964550765

93,22 m2 4 Pokoje 12 335,34 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2019 Działka 116 m2
1 149 900,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: