Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Słodka

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964550858

390 m2 8 pokoi 6 666,67 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2003 Działka 1 500 m2
2 600 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550873

1 219 m2   99,26 PLN/m2
     
121 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550872

1 135 m2   158,59 PLN/m2
     
180 000,00 PLN szczegóły
Złota

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550852

37,50 m2 2 Pokoje 106,67 PLN/m2
Piętro 2 z (9) Rok budowy 1965  
4 000,00 PLN szczegóły
Gumińska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550854

28,18 m2 1 pokoi 107,45 PLN/m2
Piętro 1 z (8) Rok budowy 2021  
3 028,00 PLN szczegóły
Grudzieniec

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550846

103 m2 3 Pokoje 66,99 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2025  
6 900,00 PLN szczegóły
Olimpijska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550850

25,63 m2 1 pokoi 97,54 PLN/m2
Piętro 2 z (18)    
2 500,00 PLN szczegóły
Szkolna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550830

60 m2 3 Pokoje 6 166,67 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1980  
370 000,00 PLN szczegóły
Odkryta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551381

62,70 m2 3 Pokoje 12 583,73 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2001  
789 000,00 PLN szczegóły
Czernichowska

Lokal gastronomiczny na sprzedaż

Numer oferty : 34964550829

550 m2 8 pokoi 4 909,09 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2014  
2 700 000,00 PLN szczegóły

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551465

12 278 m2   48,00 PLN/m2
     
589 360,00 PLN szczegóły
Wolności

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964550825

57,30 m2 2 Pokoje 59,03 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 1945  
3 382,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: