Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Jastrzębia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550764

54,14 m2 2 Pokoje 6 372,37 PLN/m2
Piętro 8 z (11) Rok budowy 1978  
345 000,00 PLN szczegóły
Instalatorów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550763

54,16 m2 2 Pokoje 20 310,19 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2020  
1 100 000,00 PLN szczegóły
Ignacego Paderewskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551753

33,32 m2 2 Pokoje 54,02 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1962  
1 800,00 PLN szczegóły
Żuromińska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550762

40 m2 2 Pokoje 12 225,00 PLN/m2
Piętro 4 z (10) Rok budowy 1972  
489 000,00 PLN szczegóły
Żywiecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550758

51 m2 2 Pokoje 12 450,98 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1950  
635 000,00 PLN szczegóły
Adama Mickiewicza

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964550757

96,85 m2 3 Pokoje 15 487,87 PLN/m2
Piętro 0 z (6) Rok budowy 2021  
1 500 000,00 PLN szczegóły
Metalowa

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550773

15 728 m2   120,00 PLN/m2
     
1 880 000,00 PLN szczegóły
Metalowa

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550772

9 472 m2   101,00 PLN/m2
     
959 000,00 PLN szczegóły
Antoniego Małeckiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551928

21 m2 1 pokoi 109,52 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2015  
2 300,00 PLN szczegóły
Szewska

Lokal użytkowy na wynajem

Numer oferty : 34964550756

68 m2 2 Pokoje 39,71 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
2 700,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550787

1 075 m2   172,00 PLN/m2
     
184 900,00 PLN szczegóły

Dom (Półbliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550791

240 m2 7 pokoi 5 616,67 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1981 Działka 546 m2
1 348 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: