Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551319

150 m2 5 pokoi 4 646,67 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1974 Działka 873 m2
697 000,00 PLN szczegóły
Piekary

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964550919

69,50 m2 5 pokoi 12 000,00 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2001  
834 000,00 PLN szczegóły
Szpitalna

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550918

779 m2   1 925,55 PLN/m2
     
1 500 000,00 PLN szczegóły
R. Traugutta

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964550917

10 m2 1 pokoi 120,00 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1996  
1 200,00 PLN szczegóły
Wschodnia

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550916

31,40 m2 1 pokoi 50,96 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
1 600,00 PLN szczegóły
Szpitalna

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550914

779 m2   1 925,55 PLN/m2
     
1 500 000,00 PLN szczegóły
Pasłęcka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550913

122,50 m2 5 pokoi 8 563,27 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2003  
1 049 000,00 PLN szczegóły
Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550911

61,50 m2 3 Pokoje 12 991,87 PLN/m2
Piętro 6 z (7) Rok budowy 2023  
799 000,00 PLN szczegóły
Jerzego Waldorffa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551054

135,61 m2 5 pokoi 23 744,56 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 2018  
3 220 000,00 PLN szczegóły
Osowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550907

46,50 m2 3 Pokoje 15 892,47 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1965  
739 000,00 PLN szczegóły
Józefa Chełmońskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550902

72 m2 3 Pokoje 4 430,56 PLN/m2
Piętro 0 z (1)    
319 000,00 PLN szczegóły
Aleja Rzeczypospolitej

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550901

104,30 m2 4 Pokoje 119,85 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2018  
12 500,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: