Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964550970

155 m2 5 pokoi 11 290,32/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2009 Działka 1 100 m2
1 750 000,00 szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964550969

193,30 m2 5 pokoi 9 042,94/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2006 Działka 1 000 m2
1 748 000,00 szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550960

53,10 m2 3 Pokoje 12 485,88 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1974  
663 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550947

49,60 m2 2 Pokoje 12 802,42/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1997  
635 000,00 szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550943

55 m2 2 Pokoje 16 981,82/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2000  
934 000,00 szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550940

50,17 m2 2 Pokoje 11 042,46/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1961  
554 000,00 szczegóły
Jedności

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551022

51,54 m2 2 Pokoje 7 081,88 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
365 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550930

88,07 m2 3 Pokoje 13 057,79 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2009  
1 150 000,00 PLN szczegóły
Precyzyjna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551027

46 m2 2 Pokoje 76,09 PLN/m2
Piętro 2 z (7) Rok budowy 2025  
3 500,00 PLN szczegóły
Zwycięzców

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550927

51 m2 2 Pokoje 22 941,18 PLN/m2
Piętro 1 z (6) Rok budowy 2002  
1 170 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551227

5 100 m2   388,24 PLN/m2
     
1 980 000,00 PLN szczegóły
Ludwika Rydygiera

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550924

76,50 m2 3 Pokoje 71,90 PLN/m2
Piętro 0 z (6)    
5 500,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: