Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964500218

1 300 m2   65,00 PLN/m2
     
84 500,00 PLN szczegóły
Jabłkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548066

83 m2 4 Pokoje 8 421,69 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2019  
699 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542757

4 070 m2   190,00 PLN/m2
     
773 300,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549855

4 097 m2   292,90 PLN/m2
     
1 200 000,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549872

138 m2 6 pokoi 6 486,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2005 Działka 5 000 m2
895 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542754

876 m2   140,01 PLN/m2
     
122 650,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549883

67,25 m2 3 Pokoje 41 635,69 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2020  
2 800 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549869

175 m2 4 Pokoje 13 714,29 PLN/m2
  Rok budowy 2018 Działka 7 147 m2
2 400 000,00 PLN szczegóły
Stefana Szolc-Rogozińskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549886

47 m2 2 Pokoje 63,83 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1981  
3 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549888

64,30 m2 3 Pokoje 25 583,20 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2014  
1 645 000,00 PLN szczegóły
Kołobrzeska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549894

62,85 m2 3 Pokoje 6 046,14 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
380 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549889

67,59 m2 3 Pokoje 25 447,55 PLN/m2
Piętro 5 z (7) Rok budowy 2024  
1 720 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: