Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Wolbromska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964537346

195,40 m2 4 Pokoje 9 032,75 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2011 Działka 150 m2
1 765 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537332

841 m2   208,09 PLN/m2
     
175 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537277

165 m2 6 pokoi 13 636,36 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2021 Działka 1 400 m2
2 250 000,00 PLN szczegóły
Vincenza Belliniego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537276

28,39 m2 2 Pokoje 19 020,78 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2018  
540 000,00 PLN szczegóły
PCK

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964537243

750,26 m2 10 pokoi 1 502,14 PLN/m2
  Rok budowy 1998 Działka 539 m2
1 126 996,00 PLN szczegóły
Rozwojowa

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537227

2 696 m2   250,00 PLN/m2
     
674 000,00 PLN szczegóły
Cegielniana

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537225

60,95 m2 3 Pokoje 7 465,14 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1987  
455 000,00 PLN szczegóły
R. Traugutta

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964537198

22 m2 1 pokoi 90,91 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1996  
2 000,00 PLN szczegóły
Jaśminowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964537189

172,30 m2 4 Pokoje 9 808,47 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2018 Działka 538 m2
1 690 000,00 PLN szczegóły
Lekcyjna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539157

61 m2 3 Pokoje 11 918,03 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2008  
727 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538544

50 m2 3 Pokoje 15 300,00 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1974  
765 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537168

400 m2 15 pokoi 13 250,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1912 Działka 2 546 m2
5 300 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: