Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Chełmżyńska

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964536921

60 m2 5 pokoi 66,67 PLN/m2
     
4 000,00 PLN szczegóły
Jana Nowaka-Jeziorańskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964536917

57,50 m2 3 Pokoje 78,26 PLN/m2
Piętro 5 z (7) Rok budowy 2015  
4 500,00 PLN szczegóły
Spokojna

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536910

4 497 m2   300,20 PLN/m2
     
1 350 000,00 PLN szczegóły
Aleja Prymasa Tysiąclecia

Obiekt na wynajem

Numer oferty : 34964536897

470 m2   57,45 PLN/m2
     
27 000,00 PLN szczegóły
Marii Konopnickiej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536886

25,90 m2 1 pokoi 11 800,00 PLN/m2
Piętro 0 z (1)    
305 620,00 PLN szczegóły
Jadwigi

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536882

721 m2   374,48 PLN/m2
     
270 000,00 PLN szczegóły
Stara Droga

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536880

29,63 m2 1 pokoi 9 989,88 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2010  
296 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536962

3 899 m2   89,77 PLN/m2
     
350 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536875

21 800 m2   120,00 PLN/m2
     
2 616 000,00 PLN szczegóły

Magazyn z biurami na sprzedaż

Numer oferty : 34964536867

14 549 m2   515,50 PLN/m2
     
7 500 000,00 PLN szczegóły

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964536861

2 300 m2 24 pokoi 5 000,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2013 Działka 32 181 m2
11 500 000,00 PLN szczegóły
Bytkowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964536860

58 m2 3 Pokoje 44,83 PLN/m2
Piętro 2 z (5)    
2 600,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: