Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537104

75 m2 4 Pokoje 7 933,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 972 m2
595 000,00 PLN szczegóły
Stuletnia

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537084

144 m2 5 pokoi 12 048,61 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2009 Działka 596 m2
1 735 000,00 PLN szczegóły
Wojska Polskiego

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537065

655 m2   175,57 PLN/m2
     
115 000,00 PLN szczegóły
Gliniana

Hala na sprzedaż

Numer oferty : 34964537063

2 599 m2   2 616,39 PLN/m2
    Działka 3 934 m2
6 800 000,00 PLN szczegóły
Aleja Prymasa Tysiąclecia

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964537076

60 m2   59,17 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
3 550,00 PLN szczegóły
Mieszka I

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537027

51,50 m2 2 Pokoje 5 029,13 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1870  
259 000,00 PLN szczegóły
Kościuszki

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536989

17 992 m2   90,00 PLN/m2
     
1 619 280,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536960

60,20 m2 3 Pokoje 11 611,30 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2020  
699 000,00 PLN szczegóły
Polna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537213

104,60 m2 4 Pokoje 17 112,81 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2020 Działka 797 m2
1 790 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537741

898 m2 4 Pokoje 1 659,24 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1926 Działka 118 m2
1 490 000,00 PLN szczegóły
Sikorskiego

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964536932

2 300 m2   6 739,13 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2007  
15 500 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Noakowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536926

87,16 m2 5 pokoi 20 651,68 PLN/m2
Piętro 4 z (8) Rok budowy 1956  
1 800 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: