Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Miśnieńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536470

69 m2 4 Pokoje 12 971,01 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2024  
895 000,00 PLN szczegóły
Kłobucka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537861

28,90 m2 1 pokoi 29 802,77 PLN/m2
Piętro 4 z (10) Rok budowy 2023  
861 300,00 PLN szczegóły
Fiołkowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536447

986 m2   162,27 PLN/m2
     
160 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548051

1 047 m2   81,18 PLN/m2
     
85 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964536516

240 m2 4 Pokoje 2 287,50 PLN/m2
  Rok budowy 2024 Działka 889 m2
549 000,00 PLN szczegóły
Ogrodowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536805

38 m2 2 Pokoje 29 973,68 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1914  
1 139 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964536404

250 m2   10 000,00 PLN/m2
    Działka 10 000 m2
2 500 000,00 PLN szczegóły
Winnicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536400

100 m2 4 Pokoje 9 490,00 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2021  
949 000,00 PLN szczegóły
Ułańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541259

66,20 m2 3 Pokoje 13 277,95 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2008  
879 000,00 PLN szczegóły
Marchołta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536372

27,80 m2 1 pokoi 19 244,60 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 2015  
535 000,00 PLN szczegóły
Braterska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537264

21 m2 1 pokoi 6 666,67 PLN/m2
Piętro 0 z (1)    
140 000,00 PLN szczegóły
Dobra

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539461

267 m2 6 pokoi 10 074,91 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1989 Działka 822 m2
2 690 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: