Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Jugosłowiańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536694

49,50 m2 2 Pokoje 11 404,04 PLN/m2
Piętro 0 z (11) Rok budowy 1980  
564 500,00 PLN szczegóły
Jana Pawła Woronicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536597

56,50 m2 2 Pokoje 17 345,13 PLN/m2
Piętro 9 z (11) Rok budowy 2006  
980 000,00 PLN szczegóły
Letniskowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536905

345,10 m2 6 pokoi 7 244,28 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2010 Działka 1 700 m2
2 500 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537219

3 250 m2   147,69 PLN/m2
     
480 000,00 PLN szczegóły
Wolności

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964536557

100 m2 5 pokoi 65,00 PLN/m2
Piętro 3 z (5)    
6 500,00 PLN szczegóły

Dom (Willa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544920

364 m2 10 pokoi 5 906,59 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1938 Działka 800 m2
2 150 000,00 PLN szczegóły
Szamotulska

Dom (Bliźniak) na wynajem

Numer oferty : 34964536526

520 m2   34,62 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 1 002 m2
18 000,00 PLN szczegóły
Grójecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536785

146,84 m2 5 pokoi 16 957,23 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1926  
2 490 000,00 PLN szczegóły
Jeziorna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964536494

1 604 m2   4 675,81 PLN/m2
    Działka 40 000 m2
7 500 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Mikołajczyka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536492

204 m2 7 pokoi 6 813,73 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2012 Działka 1 500 m2
1 390 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536478

169 m2 6 pokoi 10 059,17 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 1 663 m2
1 700 000,00 PLN szczegóły
Leśnych Skrzatów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536475

66,30 m2 3 Pokoje 13 408,75 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2023  
889 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: