Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Powązkowska

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964536842

87 m2 5 pokoi 3 103,45 PLN/m2
     
270 000,00 PLN szczegóły
Jana Dekerta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539022

83,90 m2 3 Pokoje 11 907,03 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1914  
999 000,00 PLN szczegóły
Wolska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964536801

49,07 m2 3 Pokoje 75,40 PLN/m2
Piętro 4 z (7) Rok budowy 1962  
3 700,00 PLN szczegóły
św. Teresy od Dzieciątka Jezus

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536780

61,40 m2 2 Pokoje 14 495,11 PLN/m2
Piętro 5 z (7) Rok budowy 2013  
890 000,00 PLN szczegóły
R. Traugutta

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964536768

20 m2 1 pokoi 90,00 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1996  
1 800,00 PLN szczegóły

Dom (Kamienica) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536794

512 m2 32 pokoi 5 173,83 PLN/m2
Piętro z (4) Rok budowy 1970 Działka 558 m2
2 649 000,00 PLN szczegóły
Polna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537320

350 m2 12 pokoi 4 714,29 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2000 Działka 750 m2
1 650 000,00 PLN szczegóły
Osiedle Piastowskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536715

49 m2 3 Pokoje 6 102,04 PLN/m2
Piętro 11 z (11) Rok budowy 1977  
299 000,00 PLN szczegóły
Warszawska

Lokal użytkowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964536806

169 m2 2 Pokoje 6 443,79 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1978 Działka 169 m2
1 089 000,00 PLN szczegóły
Graniczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536658

61,30 m2 3 Pokoje 9 461,66 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1992  
580 000,00 PLN szczegóły
Strefowa

Hala na sprzedaż

Numer oferty : 34964536656

1 234 m2   7 090,76 PLN/m2
  Rok budowy 2019 Działka 5 083 m2
8 750 000,00 PLN szczegóły
Szkolna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536633

112 m2 9 pokoi 6 428,57 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1997 Działka 10 884 m2
720 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: