Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Bokserska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964533771

62,41 m2 3 Pokoje 20 830,00 PLN/m2
Piętro 3 z (12)    
1 300 000,00 PLN szczegóły
Sielecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540480

43,50 m2 2 Pokoje 17 448,28 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1964  
759 000,00 PLN szczegóły
Żaglowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964533821

147,20 m2 4 Pokoje 27 853,26 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2006  
4 100 000,00 PLN szczegóły
Bernardyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540703

49,20 m2 2 Pokoje 19 308,94 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2013  
950 000,00 PLN szczegóły
Aleja Wyścigowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964535015

75 m2 3 Pokoje 18 999,00 PLN/m2
Piętro 1 z (8) Rok budowy 2006  
1 424 925,00 PLN szczegóły
Stefana Bryły

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964540956

52,68 m2 3 Pokoje 66,44 PLN/m2
Piętro 2 z (10) Rok budowy 1975  
3 500,00 PLN szczegóły
Obrzeżna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537519

53,54 m2 2 Pokoje 21 012,33 PLN/m2
Piętro 1 z (6) Rok budowy 2015  
1 125 000,00 PLN szczegóły
Chełmska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537915

95 m2 4 Pokoje 17 894,74 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1953  
1 700 000,00 PLN szczegóły
Podwale

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964459202

3 000 m2   55,00 PLN/m2
     
165 000,00 PLN szczegóły
Jana Pawła Woronicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538250

47 m2 3 Pokoje 16 821,28 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1960  
790 600,00 PLN szczegóły
Graniczna

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964510810

4 000 m2   69,75 PLN/m2
     
279 000,00 PLN szczegóły
Wołoska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538427

86,36 m2 3 Pokoje 26 632,70 PLN/m2
Piętro 2 z (7) Rok budowy 2025  
2 300 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: