Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Kaleńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550664

22 m2 1 pokoi 19 772,73 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1938  
435 000,00 PLN szczegóły
Łódzka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550663

67,64 m2 3 Pokoje 6 357,19 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
430 000,00 PLN szczegóły
Jagiellońskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550668

47,50 m2 3 Pokoje 9 600,00 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
456 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550824

1 804 m2   52,66 PLN/m2
     
95 000,00 PLN szczegóły
Włodzimierza Tetmajera

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550655

107,73 m2   8 326,37 PLN/m2
  Rok budowy 2010 Działka 100 m2
897 000,00 PLN szczegóły
Złoty Potok

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550654

113,50 m2 4 Pokoje 18 502,20 PLN/m2
Piętro 6 z (6) Rok budowy 2017  
2 100 000,00 PLN szczegóły
Aleja 3 Maja

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550651

56,38 m2 3 Pokoje 9 755,23 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 1978  
550 000,00 PLN szczegóły
Franciszka Ratajczaka

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964550647

63 m2   109,52 PLN/m2
     
6 900,00 PLN szczegóły
Zawodzie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550649

58,66 m2 3 Pokoje 15 325,61 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2019  
899 000,00 PLN szczegóły
Dosińska

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550646

910 m2   241,76 PLN/m2
     
220 000,00 PLN szczegóły
Klaudyny

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550637

54,30 m2 3 Pokoje 12 688,77 PLN/m2
Piętro 2 z (14) Rok budowy 1982  
689 000,00 PLN szczegóły

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550700

86,22 m2 5 pokoi 13 917,88 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2022 Działka 95 m2
1 200 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: