Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Bieszczadzka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550707

46 m2 2 Pokoje 32,61 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1980  
1 500,00 PLN szczegóły
Leśna Ostoja

Dom (Półbliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550704

93,20 m2 5 pokoi 9 120,17 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2025 Działka 100 m2
850 000,00 PLN szczegóły
Podskarbińska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550693

40,51 m2 2 Pokoje 18 736,11 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2023  
759 000,00 PLN szczegóły
Spółdzielców

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550691

43,80 m2 2 Pokoje 14 817,35 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
649 000,00 PLN szczegóły
Aleje Jerozolimskie

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550690

47 m2 3 Pokoje 72,34 PLN/m2
Piętro 1 z (3)    
3 400,00 PLN szczegóły

Dom (Segment skrajny) na wynajem

Numer oferty : 34964550701

86,22 m2 5 pokoi 75,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2022 Działka 95 m2
6 500,00 PLN szczegóły
Jana Matejki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550688

49 m2 3 Pokoje 24 489,80 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 1966  
1 200 000,00 PLN szczegóły
Rewolucji 1905 r.

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552559

78,50 m2 3 Pokoje 8 768,92 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1900  
688 360,00 PLN szczegóły
Pieskowa Skała

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964550686

76,09 m2 2 Pokoje 15 507,95 PLN/m2
Piętro 0 z (7) Rok budowy 2020  
1 180 000,00 PLN szczegóły
Grochowe Łąki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550685

80,30 m2 2 Pokoje 8 841,84 PLN/m2
Piętro 6 z (6)    
710 000,00 PLN szczegóły
Jana Henryka Dąbrowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550684

63,30 m2 3 Pokoje 9 146,92 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1965  
579 000,00 PLN szczegóły
Anny Szwed-Śniadowskiej

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550683

34 m2 2 Pokoje 73,53 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2022  
2 500,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: