Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Sarnowski

Dom (Kamienica) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550635

222 m2 9 pokoi 2 252,25 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1900 Działka 720 m2
500 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550631

5 470 m2   450,00 PLN/m2
     
2 461 500,00 PLN szczegóły
gen. Romana Abrahama

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550633

45,60 m2 2 Pokoje 72,37 PLN/m2
Piętro 3 z (10) Rok budowy 1980  
3 300,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964550625

471 m2 7 pokoi 9 320,59 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2012 Działka 3 200 m2
4 390 000,00 PLN szczegóły
Bednarska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552506

61,28 m2 3 Pokoje 8 491,51 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1930  
520 360,00 PLN szczegóły
Przejazd

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550628

108,30 m2 5 pokoi 24 496,77 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 2006  
2 653 000,00 PLN szczegóły
Pabla Nerudy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550627

54,70 m2 3 Pokoje 12 778,79 PLN/m2
Piętro 5 z (10) Rok budowy 1976  
699 000,00 PLN szczegóły
Katowicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550621

53 m2 2 Pokoje 14 320,75 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
759 000,00 PLN szczegóły
Augustyna Kordeckiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550614

62,48 m2 3 Pokoje 51,22 PLN/m2
Piętro 1 z (5)    
3 200,00 PLN szczegóły
Bratkowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550596

1 189 m2   198,49 PLN/m2
     
236 000,00 PLN szczegóły
1 Maja

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964550593

132 m2 5 pokoi 9 772,73 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 494 m2
1 290 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550616

19 100 m2   20,68 PLN/m2
     
395 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: