Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Garbary

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550682

102,64 m2 3 Pokoje 16 075,60 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2010  
1 650 000,00 PLN szczegóły
Agatowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550678

50,43 m2 3 Pokoje 63,45 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2021  
3 200,00 PLN szczegóły
Barska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550717

40,50 m2 2 Pokoje 27 135,80 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 2020  
1 099 000,00 PLN szczegóły
Ustronie Leśne

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550674

48,12 m2 2 Pokoje 30 673,32 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2025  
1 476 000,00 PLN szczegóły
Abecadło

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550673

2 376 m2   2 100,17 PLN/m2
     
4 990 000,00 PLN szczegóły
Tadeusza Boya-Żeleńskiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550672

300 m2 6 pokoi 13 300,00 PLN/m2
  Rok budowy 2019 Działka 1 290 m2
3 990 000,00 PLN szczegóły

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964552483

677 m2 13 pokoi 7 903,00 PLN/m2
Piętro z (4) Rok budowy 1998 Działka 1 758 m2
5 350 000,00 PLN szczegóły
Wichrowe Wzgórze

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551221

66,10 m2 2 Pokoje 9 062,00 PLN/m2
Piętro 16 z (16) Rok budowy 1970  
599 000,00 PLN szczegóły
Międzyborska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550670

41,85 m2 2 Pokoje 17 419,35 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1939  
729 000,00 PLN szczegóły
Smocza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550669

37,80 m2 2 Pokoje 15 872,99 PLN/m2
Piętro 10 z (10) Rok budowy 1962  
599 999,00 PLN szczegóły
Przepiórcza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550666

34,20 m2 1 pokoi 12 134,50 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2003  
415 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550665

4 243 m2   28,28 PLN/m2
     
120 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: