Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Ignacego Paderewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550589

36,71 m2 2 Pokoje 7 218,74 PLN/m2
Piętro 0 z (10) Rok budowy 1974  
265 000,00 PLN szczegóły
Macierzanki

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550580

2 007 m2   543,10 PLN/m2
     
1 090 000,00 PLN szczegóły
Christiana Andersena

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550599

78,69 m2 4 Pokoje 13 330,79 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2007  
1 049 000,00 PLN szczegóły
Jana Sebastiana Bacha

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550579

46,30 m2 2 Pokoje 18 790,50 PLN/m2
Piętro 7 z (10) Rok budowy 1976  
870 000,00 PLN szczegóły
Gąsiorowskich

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550597

49,70 m2 2 Pokoje 8 631,79 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1930  
429 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550568

3 008 m2   99,73 PLN/m2
     
300 000,00 PLN szczegóły
Tęczowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550562

74,60 m2 4 Pokoje 10 965,15 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2013  
818 000,00 PLN szczegóły
Jedności

Obiekt produkcyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964551068

232,97 m2   12 834,27 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2011 Działka 2 355 m2
2 990 000,00 PLN szczegóły
gen. Józefa Hallera

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550587

72,90 m2 4 Pokoje 4 389,57 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1980  
320 000,00 PLN szczegóły
Nasielska

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550745

850 m2   111,76 PLN/m2
     
95 000,00 PLN szczegóły
Bolesława Chrobrego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550550

59,70 m2 3 Pokoje 45,23 PLN/m2
Piętro 13 z (13)    
2 700,00 PLN szczegóły
Mangalia

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550572

44 m2 2 Pokoje 113,64 PLN/m2
Piętro 6 z (7)    
5 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: