Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539678

702 m2   525,64 PLN/m2
     
369 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542610

500 m2   519,80 PLN/m2
     
259 900,00 PLN szczegóły
Merkurego

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964473081

3 693 m2   466,02 PLN/m2
     
1 721 000,00 PLN szczegóły
Polna

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964540045

72 m2 3 Pokoje 104,17 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1945  
7 500,00 PLN szczegóły
Aleja Niepodległości

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542641

60 m2 2 Pokoje 14 166,67 PLN/m2
Piętro 1 z (6) Rok budowy 1961  
850 000,00 PLN szczegóły
Czerniakowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540685

240 m2 6 pokoi 25 625,00 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 2003  
6 150 000,00 PLN szczegóły
Rolnicza

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542215

4 439 m2   495,61 PLN/m2
     
2 200 000,00 PLN szczegóły
Chmielna

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964534477

35 m2 1 pokoi 85,71 PLN/m2
Piętro 7 z (7) Rok budowy 1936  
3 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542587

12 500 m2   180,00 PLN/m2
     
2 250 000,00 PLN szczegóły
Sosnowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541192

114 m2 4 Pokoje 17 105,26 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2000 Działka 863 m2
1 950 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542589

1 000 m2   180,00 PLN/m2
     
180 000,00 PLN szczegóły
Polska

Lokal komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964499940

418,41 m2 11 pokoi 55,00 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
23 013,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: