Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Żelazna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550434

179,70 m2 5 pokoi 14 463,00 PLN/m2
Piętro 2 z (7) Rok budowy 1995  
2 599 000,00 PLN szczegóły
Szwoleżerów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548998

63,60 m2 3 Pokoje 11 179,25 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2003  
711 000,00 PLN szczegóły
Mariana Smoluchowskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550432

44,69 m2 2 Pokoje 58,18 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 2023  
2 600,00 PLN szczegóły
Legionów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549703

73 m2 3 Pokoje 10 301,37 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 2012  
752 000,00 PLN szczegóły
Jana Kochanowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549704

38 m2 2 Pokoje 15 000,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1973  
570 000,00 PLN szczegóły
Słoneczna

Działka (Pod zabudowę wielorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550444

3 000 m2   1 333,00 PLN/m2
     
3 999 000,00 PLN szczegóły
Graniczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548486

53,75 m2 2 Pokoje 9 500,00 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1950  
510 625,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550450

36 207 m2   4,90 PLN/m2
     
177 414,00 PLN szczegóły
Kazimierzowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550251

130 m2 5 pokoi 123,08 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2010  
16 000,00 PLN szczegóły
Hutnicza

Lokal użytkowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964548949

35 m2 2 Pokoje 8 542,86 PLN/m2
Piętro 0 z (3)    
299 000,00 PLN szczegóły
św. Walentego

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548914

1 299 m2   153,96 PLN/m2
     
200 000,00 PLN szczegóły
Niesięcin

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550459

890 m2   212,36 PLN/m2
     
189 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: