Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Brzozowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535531

1 056 m2   94,09 PLN/m2
     
99 360,00 PLN szczegóły
Karola Szymanowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964534396

41,08 m2 2 Pokoje 17 405,06 PLN/m2
Piętro 5 z (6) Rok budowy 1953  
715 000,00 PLN szczegóły
gen. Henryka Dąbrowskiego

Obiekt na wynajem

Numer oferty : 34964534389

1 200 m2   29,00 PLN/m2
     
34 800,00 PLN szczegóły
Hetmańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964534381

56 m2 2 Pokoje 9 285,71 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1965  
520 000,00 PLN szczegóły
Folwarczna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535886

398,01 m2 11 pokoi 3 693,37 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2010 Działka 809 m2
1 470 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534356

814 m2   2 149,88 PLN/m2
     
1 750 000,00 PLN szczegóły
Szkolna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544011

252 m2 6 pokoi 11 884,92 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 1 409 m2
2 995 000,00 PLN szczegóły
Kruszwicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964534258

57 m2 2 Pokoje 11 754,39 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2011  
670 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534241

1 679 m2   76,83 PLN/m2
     
129 000,00 PLN szczegóły
Wielka Odrzańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964534235

31,94 m2 1 pokoi 17 188,48 PLN/m2
Piętro 4 z (2) Rok budowy 2021  
549 000,00 PLN szczegóły
Urocza

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536227

176,08 m2 4 Pokoje 2 381,64 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2023 Działka 900 m2
419 360,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534233

200 m2 4 Pokoje 3 625,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2014 Działka 1 700 m2
725 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: