Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

Wincentego Witosa

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 312700

8 613 m2   150,93 PLN/m2
Piętro 0 z (1)    
1 300 000,00 PLN szczegóły
Rokicińska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964510970

450 m2   555,56 PLN/m2
     
250 000,00 PLN szczegóły
Bruzdowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964450327

187,31 m2 5 pokoi 53,39 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2011  
10 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 1343699

600 m2 9 pokoi 11 500,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2011 Działka 551 m2
6 900 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: