Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534232

2 102 m2   118,93 PLN/m2
     
250 000,00 PLN szczegóły
Szeligowska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534286

170,50 m2 4 Pokoje 12 733,14 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1996 Działka 893 m2
2 171 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534228

1 889 m2   224,99 PLN/m2
     
425 000,00 PLN szczegóły
Monte Cassino

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964534213

90,97 m2 3 Pokoje 12 311,75 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1937  
1 120 000,00 PLN szczegóły
Botaniczna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534215

69,20 m2 4 Pokoje 14 450,85 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2004 Działka 420 m2
999 999,00 PLN szczegóły
Usługowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534157

257 m2 5 pokoi 6 031,13 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2012 Działka 1 384 m2
1 550 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534151

64 m2 3 Pokoje 3 109,38 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1950 Działka 6 700 m2
199 000,00 PLN szczegóły

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534147

6 700 m2   29,70 PLN/m2
     
199 000,00 PLN szczegóły
Rubież

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534129

937 m2   841,50 PLN/m2
     
788 485,00 PLN szczegóły
Rubież

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534124

712 m2   841,50 PLN/m2
     
599 148,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534077

11 383 m2   26,36 PLN/m2
     
300 000,00 PLN szczegóły
Wioślarska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534008

240 m2 6 pokoi 5 375,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1900 Działka 2 613 m2
1 290 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: