Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Hugona Kołłątaja

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964533337

87,79 m2 2 Pokoje 9 670,81 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 1920  
849 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964533758

4 141 m2   150,00 PLN/m2
     
621 150,00 PLN szczegóły
Zmartwychwstańców

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964533278

130 m2 4 Pokoje 7 538,46 PLN/m2
Piętro 0 z (1)    
980 000,00 PLN szczegóły
Rozkoszna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964533088

280 m2 8 pokoi 7 696,43 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1996 Działka 1 076 m2
2 155 000,00 PLN szczegóły
Strzeszyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964533050

55,19 m2 3 Pokoje 12 502,26 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2013  
690 000,00 PLN szczegóły
Stare Złotno

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964533027

181,75 m2 4 Pokoje 11 939,48 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2021 Działka 667 m2
2 170 000,00 PLN szczegóły
Prosta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964533012

36,17 m2 1 pokoi 37 296,10 PLN/m2
Piętro 14 z (28) Rok budowy 2025  
1 349 000,00 PLN szczegóły
Wincentego Pola

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532994

359 m2   3 111,42 PLN/m2
     
1 117 000,00 PLN szczegóły
Marcina Kasprzaka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964532984

47,50 m2 2 Pokoje 17 873,68 PLN/m2
Piętro 11 z (12) Rok budowy 2022  
849 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964532959

163 m2 5 pokoi 5 521,47 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2005 Działka 2 300 m2
900 000,00 PLN szczegóły
Rusałki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964532989

59,10 m2 3 Pokoje 9 475,47 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2014  
560 000,00 PLN szczegóły
Wschód

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964532901

65 m2 3 Pokoje 5 692,31 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1990  
370 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: