Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540812

201,96 m2 5 pokoi 22 776,79 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2023 Działka 3 362,85 m2
4 600 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534004

1 126 m2   1 775,31 PLN/m2
     
1 999 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534002

7 417 m2   188,62 PLN/m2
     
1 399 000,00 PLN szczegóły
Aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964533978

325,39 m2 6 pokoi 6 637,87 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2020  
2 159 897,00 PLN szczegóły
Malownicza

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964533959

1 208 m2   519,87 PLN/m2
     
628 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544110

50 m2 2 Pokoje 5 780,00 PLN/m2
Piętro 11 z (11) Rok budowy 1980  
289 000,00 PLN szczegóły
Leśna

Dom (Półbliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534065

120,70 m2 5 pokoi 6 213,75 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2014 Działka 2 213 m2
750 000,00 PLN szczegóły
Grzybowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964533915

71,96 m2 3 Pokoje 29 182,88 PLN/m2
Piętro 4 z (16)    
2 100 000,00 PLN szczegóły
Lipowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964533902

1 161 m2   8 441,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2009 Działka 2 524 m2
9 800 000,00 PLN szczegóły
Szeligowska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534277

184 m2 4 Pokoje 11 793,48 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1996 Działka 893 m2
2 170 000,00 PLN szczegóły
Armii Krajowej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964533894

60 m2 2 Pokoje 7 166,67 PLN/m2
Piętro 0 z (2)    
430 000,00 PLN szczegóły
Fordońska

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964533882

70 m2   35,00 PLN/m2
     
2 450,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: