Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964532891

3 300 m2   223,27 PLN/m2
     
736 800,00 PLN szczegóły
Bukszpanowa

Dom (Segment skrajny) na wynajem

Numer oferty : 34964532875

440 m2 6 pokoi 52,27 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2004 Działka 600 m2
23 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532857

908 m2   121,15 PLN/m2
     
110 000,00 PLN szczegóły
Jana Długosza

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532856

585 m2   427,35 PLN/m2
     
250 000,00 PLN szczegóły
Strzelecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964532866

32,05 m2 2 Pokoje 22 464,90 PLN/m2
Piętro 2 z (6) Rok budowy 2027  
720 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532842

800 m2   337,50 PLN/m2
     
270 000,00 PLN szczegóły
Żwirki i Wigury

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964532826

51,90 m2 2 Pokoje 5 761,08 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
299 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964533091

6 900 m2   86,23 PLN/m2
     
595 000,00 PLN szczegóły
Piaseczyńska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532779

160 m2 7 pokoi 5 937,50 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2007 Działka 1 400 m2
950 000,00 PLN szczegóły
Borówkowa

Dom (Półbliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532772

115 m2 5 pokoi 13 826,09 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 200 m2
1 590 000,00 PLN szczegóły
Białej Floty

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964535301

51 m2 2 Pokoje 23 137,25 PLN/m2
Piętro 0 z (6) Rok budowy 2020  
1 180 000,00 PLN szczegóły
Brzozowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540622

502 m2 7 pokoi 17 729,08 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2002 Działka 1 800 m2
8 900 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: