Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964549964

100 m2   3 600,00 PLN/m2
    Działka 612 m2
360 000,00 PLN szczegóły
ks. Franciszka Ścigały

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548555

61,59 m2 3 Pokoje 7 290,14 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
449 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548573

182 m2 5 pokoi 5 357,14 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1970 Działka 976 m2
975 000,00 PLN szczegóły
Ogrodowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548295

170 m2 3 Pokoje 14 058,82 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2000 Działka 1 080 m2
2 390 000,00 PLN szczegóły
Kosmonautów

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549431

38 m2 2 Pokoje 60,53 PLN/m2
Piętro 4 z (12)    
2 300,00 PLN szczegóły
Łochowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549955

33,84 m2 1 pokoi 19 621,75 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2026  
664 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964549983

150 m2   5 000,00 PLN/m2
    Działka 1 413 m2
750 000,00 PLN szczegóły
Główna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549956

316 m2 8 pokoi 2 528,48 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2000 Działka 3 745 m2
799 000,00 PLN szczegóły
Plac Katedralny

Lokal gastronomiczny na sprzedaż

Numer oferty : 34964549984

283 m2   5 830,39 PLN/m2
     
1 650 000,00 PLN szczegóły
Piastowskie

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548448

37,91 m2 2 Pokoje 65,95 PLN/m2
Piętro 10 z (10)    
2 500,00 PLN szczegóły
Mikołaja Kopernika

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548659

107,10 m2 3 Pokoje 14 005,60 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1910  
1 500 000,00 PLN szczegóły
Geodetów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549952

65,49 m2 3 Pokoje 15 865,02 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2020  
1 039 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: