Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Długa

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536120

16 043 m2   180,64 PLN/m2
     
2 898 000,00 PLN szczegóły
Poznańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536111

156 m2 3 Pokoje 3 717,95 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1920  
580 000,00 PLN szczegóły
Wiązowska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536090

2 050 m2   648,78 PLN/m2
     
1 330 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536084

74,37 m2 2 Pokoje 13 042,89 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1982  
970 000,00 PLN szczegóły
Płońska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536079

73,02 m2 3 Pokoje 13 078,61 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1982  
955 000,00 PLN szczegóły
Płońska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536065

66,03 m2 3 Pokoje 13 327,28 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1982  
880 000,00 PLN szczegóły
Wodnika

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964536295

52 m2 2 Pokoje 40,38 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
2 100,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536044

104 m2 4 Pokoje 11 442,31 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2017  
1 190 000,00 PLN szczegóły
Kolonia Cieśle

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536038

734 m2   340,00 PLN/m2
     
249 560,00 PLN szczegóły
Droga do Klasztoru

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536035

2 012 m2   150,00 PLN/m2
     
301 800,00 PLN szczegóły
Powstańców

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536007

55,66 m2 3 Pokoje 14 193,32 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2012  
790 000,00 PLN szczegóły
Aleja Pokoju

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536274

68,95 m2 3 Pokoje 17 984,05 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2022  
1 240 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: