Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536265

4 507 m2   44,15 PLN/m2
     
199 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537420

100 m2 3 Pokoje 4 000,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1962 Działka 1 066 m2
400 000,00 PLN szczegóły
Mucharz

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536251

192 m2 6 pokoi 4 682,29 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2005 Działka 1 230 m2
899 000,00 PLN szczegóły
Krzemowa

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964536242

165 m2 5 pokoi 53,00 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
8 745,00 PLN szczegóły
Krzemowa

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964536240

140 m2 4 Pokoje 53,00 PLN/m2
     
7 420,00 PLN szczegóły
Piotrkowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536549

61,25 m2 2 Pokoje 6 122,45 PLN/m2
Piętro 1 z (3)    
375 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540520

94 m2 4 Pokoje 6 372,34 PLN/m2
Piętro 2 z (2)    
599 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540901

53,84 m2 2 Pokoje 7 800,89 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1972  
420 000,00 PLN szczegóły
Włościańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538758

234,58 m2 12 pokoi 10 998,38 PLN/m2
Piętro 9 z (9) Rok budowy 2008  
2 580 000,00 PLN szczegóły
Kolejowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536143

50 m2 3 Pokoje 6 900,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2018 Działka 252 m2
345 000,00 PLN szczegóły
Gąsawska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536190

41,10 m2 2 Pokoje 12 652,07 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2019  
520 000,00 PLN szczegóły
Romanowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543462

61 m2 2 Pokoje 7 688,52 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2000  
469 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: