Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

1 Maja

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537661

641 m2   234,01 PLN/m2
     
150 000,00 PLN szczegóły
Sikorskiego

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964535970

301 m2   16 279,07 PLN/m2
  Rok budowy 2015 Działka 244 m2
4 900 000,00 PLN szczegóły
Do Prochowni

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964535937

190 m2 4 Pokoje 34,21 PLN/m2
Piętro 0 z (2)    
6 500,00 PLN szczegóły
Wolska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964535913

32,44 m2 1 pokoi 17 509,25 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1925  
568 000,00 PLN szczegóły

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964535885

79,25 m2   11 382,12 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2025  
902 033,00 PLN szczegóły
Gimnastyczna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964535882

40 m2 2 Pokoje 58,00 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2020  
2 300,00 PLN szczegóły
Oleska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535859

277 m2 5 pokoi 4 296,03 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1994 Działka 800 m2
1 190 000,00 PLN szczegóły
Promyka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535841

137 m2 6 pokoi 12 043,80 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2005 Działka 460 m2
1 650 000,00 PLN szczegóły
Ptasia

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964535834

66,30 m2 3 Pokoje 60,33 PLN/m2
Piętro 5 z (6) Rok budowy 2022  
4 000,00 PLN szczegóły
Adama Prażmowskiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535825

240 m2 5 pokoi 10 375,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2011 Działka 1 069 m2
2 490 000,00 PLN szczegóły
Zielona

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535821

121,44 m2 5 pokoi 6 999,34 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2024 Działka 307,30 m2
850 000,00 PLN szczegóły

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535803

235 800 m2   4,00 PLN/m2
     
1 000 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: