Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Jasna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536507

53,44 m2 3 Pokoje 22 731,29 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2024  
1 214 760,00 PLN szczegóły
Biruty

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536467

53,90 m2 2 Pokoje 12 968,46 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2008  
699 000,00 PLN szczegóły
Topolowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536350

1 018 m2   201,38 PLN/m2
     
205 000,00 PLN szczegóły
Topolowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536348

1 002 m2   204,59 PLN/m2
     
205 000,00 PLN szczegóły
Przylesie

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536347

99 m2 3 Pokoje 6 757,58 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2000 Działka 500 m2
669 000,00 PLN szczegóły
Topolowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536345

1 019 m2   201,18 PLN/m2
     
205 000,00 PLN szczegóły
Topolowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536318

1 096 m2   229,93 PLN/m2
     
252 000,00 PLN szczegóły
Pohulanka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536300

63,19 m2 3 Pokoje 16 300,05 PLN/m2
Piętro 0 z (3)    
1 030 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536293

1 858 m2   64,59 PLN/m2
     
120 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536288

1 005 m2   69,65 PLN/m2
     
70 000,00 PLN szczegóły
Tysiąclecia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536277

37,60 m2 2 Pokoje 9 015,96 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1963  
339 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964536272

140 m2 4 Pokoje 14 214,29 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2018 Działka 480 m2
1 990 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: