Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Szarych Szeregów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549842

53,19 m2 5 pokoi 8 817,45 PLN/m2
  Rok budowy 1968  
469 000,00 PLN szczegóły
Wichrowa

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548417

320 m2   375,00 PLN/m2
     
120 000,00 PLN szczegóły
Dworcowa

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548857

1 520 m2   328,29 PLN/m2
     
499 000,00 PLN szczegóły
Tadeusza Kościuszki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549939

44,90 m2 3 Pokoje 15 367,48 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1960  
690 000,00 PLN szczegóły
Szlak

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549937

91,20 m2 4 Pokoje 17 441,28 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 1930  
1 590 645,00 PLN szczegóły
Herbu Korczak

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549940

46,29 m2 2 Pokoje 23 504,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2023  
1 088 000,00 PLN szczegóły
Wojciecha Korfantego

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549954

336,53 m2 10 pokoi 5 794,43 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1988 Działka 241 m2
1 950 000,00 PLN szczegóły
Łochowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549944

31,27 m2 1 pokoi 19 987,21 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2026  
625 000,00 PLN szczegóły
Północna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964469418

33,16 m2 1 pokoi 52,17 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2002  
1 730,00 PLN szczegóły
Milczańska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548814

42,21 m2 2 Pokoje 59,23 PLN/m2
Piętro 1 z (3)    
2 500,00 PLN szczegóły
Adama Branickiego

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964549957

60 m2   133,25 PLN/m2
Piętro 0 z (4)    
7 995,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541414

144 m2 5 pokoi 14 305,56 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2011 Działka 1 000 m2
2 060 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: