Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Promyka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535841

137 m2 6 pokoi 12 043,80 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2005 Działka 460 m2
1 650 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549918

428 m2   675,23 PLN/m2
     
289 000,00 PLN szczegóły
Orląt Lwowskich

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549924

58 m2 3 Pokoje 12 241,38 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1977  
710 000,00 PLN szczegóły
Obozowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549917

47,50 m2 2 Pokoje 18 736,84 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1955  
890 000,00 PLN szczegóły
Spadochroniarzy Polskich

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964535598

25 m2 1 pokoi 23 960,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2022  
599 000,00 PLN szczegóły
Wilanowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549923

65,50 m2 3 Pokoje 16 030,53 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2021  
1 050 000,00 PLN szczegóły
Daglezji

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541117

50 m2 2 Pokoje 13 400,00 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2021 Działka 620 m2
670 000,00 PLN szczegóły
Jasna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536507

53,44 m2 3 Pokoje 22 731,29 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2024  
1 214 760,00 PLN szczegóły
Główna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549928

316 m2 8 pokoi 2 528,48 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2000  
799 000,00 PLN szczegóły
W. Witosa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549495

55,79 m2 2 Pokoje 4 212,22 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1909  
235 000,00 PLN szczegóły
Młynarska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548515

92 m2 4 Pokoje 10 391,30 PLN/m2
Piętro 8 z (16) Rok budowy 2015  
956 000,00 PLN szczegóły
Granitowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964498708

212,50 m2 5 pokoi 10 117,65 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2021 Działka 1 057 m2
2 150 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: