Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Sportowa

Magazyn z biurami na sprzedaż

Numer oferty : 34964548557

1 470 m2 7 pokoi 510,20 PLN/m2
  Rok budowy 1993 Działka 137 m2
750 000,00 PLN szczegóły
Cybernetyki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549893

79,62 m2 4 Pokoje 18 776,69 PLN/m2
Piętro 9 z (9) Rok budowy 2016  
1 495 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Noakowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536926

87,16 m2 5 pokoi 20 651,68 PLN/m2
Piętro 4 z (8) Rok budowy 1956  
1 800 000,00 PLN szczegóły
Łochowska

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964549892

25,97 m2 1 pokoi 96,26 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2026  
2 500,00 PLN szczegóły
Wiślana

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964549910

180 m2 5 pokoi 9 444,44 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2015 Działka 1 184 m2
1 700 000,00 PLN szczegóły
Sarmacka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549801

121 m2 3 Pokoje 19 834,71 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2008  
2 400 000,00 PLN szczegóły
Jarosława Iwaszkiewicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549908

59,80 m2 4 Pokoje 8 678,93 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1985  
519 000,00 PLN szczegóły
Polna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537320

350 m2 12 pokoi 4 714,29 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2000 Działka 750 m2
1 650 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548145

8 500 m2   341,18 PLN/m2
     
2 900 000,00 PLN szczegóły
Marcina Flisa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543833

34 m2 2 Pokoje 19 264,71 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1959  
655 000,00 PLN szczegóły
Śliska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548164

36,90 m2 2 Pokoje 21 271,00 PLN/m2
Piętro 9 z (14) Rok budowy 1972  
784 900,00 PLN szczegóły
Stanisława Konarskiego

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964549911

229 m2 6 pokoi 8 515,28 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2009 Działka 832 m2
1 950 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: