Znaleziono 5168 ofert

Sortuj

Stefanii Wołynki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548421

40 m2 2 Pokoje 14 225,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2020  
569 000,00 PLN szczegóły
Giżycka

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548403

1 693 m2   496,16 PLN/m2
     
840 000,00 PLN szczegóły
Batalionów Chłopskich

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964482177

35,50 m2 1 pokoi 18 500,00 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 2017  
656 750,00 PLN szczegóły
Łabędzia

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547035

121,33 m2 5 pokoi 12 939,92 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2019 Działka 168 m2
1 570 000,00 PLN szczegóły
Widokowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547794

243 m2 6 pokoi 8 226,34 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2026 Działka 800 m2
1 999 000,00 PLN szczegóły
Ognik

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545452

48,20 m2 3 Pokoje 11 618,26 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1967  
560 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542290

761 m2   1 642,58 PLN/m2
     
1 250 000,00 PLN szczegóły
Pyszniańska

Dom (Segment skrajny) na wynajem

Numer oferty : 34964546230

150 m2 5 pokoi 46,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1999 Działka 500 m2
6 900,00 PLN szczegóły
Zwycięstwa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548126

32 m2 1 pokoi 46,88 PLN/m2
Piętro 7 z (15) Rok budowy 1980  
1 500,00 PLN szczegóły
Przytulna

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547385

1 500 m2   250,00 PLN/m2
     
375 000,00 PLN szczegóły
Wyszogrodzka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548425

37,30 m2 2 Pokoje 11 796,25 PLN/m2
Piętro 1 z (10) Rok budowy 1973  
440 000,00 PLN szczegóły
Dopiewska

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546323

5 169 m2   10,86 PLN/m2
     
56 150,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: