Znaleziono 5168 ofert

Sortuj

Fabianowo

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540645

469,50 m2 11 pokoi 4 898,83 PLN/m2
  Rok budowy 2003 Działka 839 m2
2 300 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540658

831 m2   500,00 PLN/m2
     
415 500,00 PLN szczegóły
Krakowskie Przedmieście

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540627

47 m2 2 Pokoje 13 170,21 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2015  
619 000,00 PLN szczegóły
Sadowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540620

62,89 m2 2 Pokoje 4 293,21 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
270 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Mikołajczyka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540619

53,35 m2 2 Pokoje 15 651,36 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1992  
835 000,00 PLN szczegóły
Podkomorska

Dom (Willa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540602

320 m2   17 156,25 PLN/m2
    Działka 954 m2
5 490 000,00 PLN szczegóły
Bursztynowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542132

62,99 m2 3 Pokoje 8 715,67 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1980  
549 000,00 PLN szczegóły
Konstantego Prusa

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964540571

300 m2 6 pokoi 8 333,33 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2007  
2 500 000,00 PLN szczegóły

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964542850

640 m2 30 pokoi 4 218,75 PLN/m2
Piętro 2 z (2)   Działka 1 424 m2
2 700 000,00 PLN szczegóły
Solec

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540541

40,60 m2 2 Pokoje 19 581,28 PLN/m2
Piętro 1 z (8) Rok budowy 1967  
795 000,00 PLN szczegóły

Działka (Leśna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542736

8 221 m2   9,17 PLN/m2
     
75 360,00 PLN szczegóły
Sosnowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540596

170 m2 5 pokoi 6 764,71 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 798 m2
1 150 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: