Znaleziono 5168 ofert

Sortuj

Zwycięstwa

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964540875

844 m2   6 611,37 PLN/m2
  Rok budowy 1900 Działka 315 m2
5 580 000,00 PLN szczegóły
Jana Henryka Dąbrowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540926

76,40 m2 3 Pokoje 9 489,53 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1910  
725 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540845

943 m2   156,95 PLN/m2
     
148 000,00 PLN szczegóły
Aleje Karola Marcinkowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541066

74,70 m2 3 Pokoje 13 065,60 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1903  
976 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542386

210,80 m2 5 pokoi 3 222,77 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2010 Działka 3 099 m2
679 360,00 PLN szczegóły
Dalanowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541981

173 m2 4 Pokoje 28 843,93 PLN/m2
Piętro 6 z (6) Rok budowy 2012  
4 990 000,00 PLN szczegóły
Jesienna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540870

1 107 m2   352,30 PLN/m2
     
390 000,00 PLN szczegóły

Działka na sprzedaż

Numer oferty : 34964540829

1 500 m2   800,00 PLN/m2
     
1 200 000,00 PLN szczegóły

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540809

29 100 m2   290,00 PLN/m2
     
8 439 000,00 PLN szczegóły
Słubicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540968

76,76 m2 2 Pokoje 9 510,16 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
730 000,00 PLN szczegóły
Józefa Ignacego Kraszewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540808

53,27 m2 2 Pokoje 4 674,30 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
249 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548573

182 m2 5 pokoi 5 357,14 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1970 Działka 976 m2
975 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: