Znaleziono 5168 ofert

Sortuj

Falista

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540527

33,70 m2 2 Pokoje 11 721,07 PLN/m2
Piętro 5 z (8)    
395 000,00 PLN szczegóły
Swarzędzka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540600

220 m2 6 pokoi 4 540,91 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1975 Działka 500 m2
999 000,00 PLN szczegóły
Leśna

Działka (Leśna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542727

10 131 m2   8,92 PLN/m2
     
90 360,00 PLN szczegóły
Platanowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542709

84,59 m2 4 Pokoje 12 393,43 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2021  
1 048 360,00 PLN szczegóły
Stanisława Barańczaka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540514

83,66 m2 4 Pokoje 14 315,08 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2022  
1 197 600,00 PLN szczegóły
Parkowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964540506

76,20 m2 3 Pokoje 59,06 PLN/m2
Piętro 1 z (1)    
4 500,00 PLN szczegóły
Świerkowa

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540502

1 613 m2   246,75 PLN/m2
     
398 000,00 PLN szczegóły
Wołkowyska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540501

109,36 m2 4 Pokoje 13 707,02 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2021  
1 499 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541901

590 m2 8 pokoi 11 779,66 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2009 Działka 3 100 m2
6 950 000,00 PLN szczegóły
Zachodnia

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540492

438 m2 19 pokoi 3 196,35 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2001 Działka 2 218 m2
1 400 000,00 PLN szczegóły
Szczecińska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540490

36,19 m2 2 Pokoje 18 513,40 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2022  
670 000,00 PLN szczegóły
Nefrytowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540487

66,35 m2 3 Pokoje 11 981,91 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 195  
795 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: